Aktualności

San Pellegrino

San Pellegrino

San pellegrino to wysokiej jakości naturalnie gazowana woda mineralna pochodząca z włoskich Alp. Idealnie podkreśla smak potraw, dzięki czemu jej wyjątkowy i orzeźwiający smak jest doceniany przez szefów kuchni na całym świecie. Nie posiada rozpraszającego zapachu oraz charakteryzuje się obecnością delikatnych bąbelków.

21.12.2021
1 minutę czytania
San Pellegrino

Woda mineralna San Pellegrino

San Pellegrino należy do wód średniozmineralizowanych, w swoim składzie zawiera sole mineralne, magnez, wapń i siarczany. Dzięki wysokiemu nasyceniu minerałami jest pomocna w leczeniu mikrouszkodzeń organizmu powodowanych przez nadmierny stres i aktywny tryb życia. Doskonale pobudza procesy metaboliczne oraz pomaga organizmowi oczyścić się z toksyn. Jest idealna dla osób na diecie oraz troszczących się o właściwe nawodnienie organizmu.

Woda mineralna San Pellegrino w butelkach

Woda sprzedawana jest w szklanych butelkach (pojemność 0,25 L i 0,75 L) oraz w butelkach plastikowych (pojemność 1 L i 1,5 L).

Woda mineralna San Pellegrino - zastosowania

San Pellegrino to woda znana ze swoich właściwości leczniczych już w czasach starożytnych. Butelkowana od 1899 roku, obecnie cieszy się międzynarodowym uznaniem na całym świecie.


Podobne w kategorii

Słotwinka

Polska słynie z niezwykłych wód leczniczych które ma szczęście posiadać na swoich terenach. Jedną z nich jest naturalna woda lecznicza Słotwinka pochodząca ze ze źródła bijącego z głębi ziemi w Parku...
23.06.2022
Pixabay

Dlaczego warto pić wodę?

Nie bez przyczyny od wieków za symbol życia, źródło energii oraz wiecznej młodości uważana jest woda. Jest niezbędnym elementem w diecie każdego człowieka. Brak wystarczającej ilości w organizmie...
27.08.2015
|
woda24
Poprzedni artykuł Następny artykuł
« wstecz w górę