Oferta Wody mineralne

Wody mineralne

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich dostępnych płynów w naszej ofercie, wraz z krótkim opisem ich właściwości. Pozwoli to Państwu znaleźć wody mineralne i źródłowe dla firm i do domu najlepiej spełniające Wasze potrzeby oraz oczekiwania. Naszą specjalnością jest dystrybucja wszystkich tych produktów na terenie Małopolski, ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa. Dostawa odbędzie się w wybrane przez Państwa miejsce, niezależnie czy będzie to prywatne mieszkanie, czy biuro. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami.

Gorczańska

GorczańskaJest to woda o wyjątkowym orzeźwiającym smaku, zaleca się ją osobom, które pragną zdrowo się odżywiać i dbają o swoje zdrowie. Wyjątkowe proporcje mikro – i makroelementów   sprawiają, że woda ta cechuje się doskonałymi walorami smakowymi oraz leczniczymi.

Piwniczanka

Unikalny skład mineralny wody powstał dzięki wyjątkowemu układowi geologicznemu obszaru, na którym położona jest Piwniczna-Zdrój.

Rabka Zdrój

Rabka ZdrójŹródło wody znajduje się w rejonie Szczawy tak jak i  Gorczańskiej. Woda charakteryzującą się delikatnym, subtelnym smakiem, zalecana jest rodzicom oraz ich małym pociechom. Unikalny smak, odpowiednie proporcje minerałów zasłużyły na uznanie wielu osób przebywający w Rabce Zdroju – Mieście Dzieci Świata.

Żywiec Zdrój

Jest to doskonałej jakości woda źródlana naturalnego pochodzenia, wydobywana z ekologicznie czystych terenów położonych na obszerze Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

Buskowianka

BuskowiankaBuskowianka to naturalna średniomineralizowana woda mineralna, uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu, dodaje sił witalnych, przeciwdziała zmęczeniu, wspomaga przemianę materii, uspokaja, doskonale orzeźwia i skutecznie gasi pragnienie.

Muszynianka

MuszyniankaTo naturalna woda mineralna rozlewana w Uzdrowisku Muszyna z odwiertów zlokalizowanych na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Jest wodą alkaliczną, wysokozmineralizowaną, magnezowo-wapniową o przyjemnym smaku.

Cisowianka

Cisowianka to naturalna woda mineralna pochodząca z nałęczowskich pokładów wodonośnych. Jej historia jest nierozerwalnie związana z miejscem wydobycia - zielonym regionem Płaskowyżu Nałęczowskiego. Nizinny klimat, urocze i ciche zakątki to miejsce gwarantujące naszej wodzie harmonię minerałów, krystaliczną czystość i unikalny smak.

Cisowianka Perlage

Cisowianka PerlageCisowianka Perlage to gazowana naturalnym dwutlenkiem węgla woda o wyjątkowo delikatnym i subtelnym smaku.

« wstecz w górę