Aktualności

Woda Akvile

Woda Akvile

Woda Akvile wydobywana jest w Birsztanach, naturalnie chronionym terenie w jednym z najsłynniejszych na Litwie kurortów wodnych — w Druskiennikach. Zawiera substancje mineralne takie jak wapń, magnez i potas, które pomagają wzmocnić system odpornościowy oraz dostarczają więcej tlenu, niezbędnego dla prawidłowej pracy całego organizmu.

07.09.2022
1 minutę czytania
Woda Akvile

Akvile butelkowana jest bezpośrednio ze źródła, co gwarantuje jej świeżość. Jest wodą naturalnie alkaliczną wynoszącą  pH 8,0, z niską zawartością sodu (<2,3 mg/l), bez zawartości azotanów i azotynów. Jej słaba mineralizacja i potwierdzona czystość, wpływa na zdatność do picia przez niemowlęta, co gwarantuje atest UE. Jest bezpieczna dla niemowląt, dlatego można używać jej do przygotowywania posiłków dla najmłodszych.

Skład wody Akvile

ANIONY:

  • HCO₃⁻ 250 wodorowęglanowy
  • Cl⁻ 36,6 chlorkowy
  • SO₄²⁻ 23,8 siarczanowy

KATIONY

  • Ca²⁺ 78 wapniowy
  • K⁺ 1,8 potasowy
  • Ogólna mineralizacja wody 297 mg/l

W naszej ofercie:

Niegazowana, lekko gazowana poj. 0.33l (woda mineralna w butelkach szklanych bezzwrotnych) pakowana po 15 szt., poj. 0.75l (butelka szklana bezzwrotna) pakowana po 12 szt.

Niegazowana poj. 1.5 l (butelka PET) pakowana po 6 szt.


Podobne w kategorii

ID'EAU

ID’EAU to wyjątkowa woda mineralna dla wymagających. Pochodzi z samo wypływowego źródła w miejscowości Borucin regionu ekologicznie czystego Niziny Śląskiej. Swoje złoże ma na głębokości 60m, czyli...
06.06.2022
Poprzedni artykuł Następny artykuł
« wstecz w górę