Aktualności

Aquavia woda alkaiczna

Aquavia woda alkaiczna

AquaVia to niegazowana woda alkaliczna, wydobywana głęboko w górach Transylwanii w zachodnich Karpatach Rumunii u podnóża Gór Apuseni. Ponadto jest wodą źródlaną o niskiej mineralizacji (77 mg/l), nie wzbogacaną dwutlenkiem węgla. Ważną cechą wody alkalicznej AquaVia jest również najwyższa klasa czystości i brak azotanów w jej składzie.

24.08.2022
1 minutę czytania
Aquavia woda alkaiczna

Naturalna filtracja wulkaniczna, której AquaVia poddana jest pod powierzchnią gleby czyni ją tak czystą, że nic nie trzeba do niej dodawać ani odejmować. AquaVia butelkowana jest bezpośrednio u źródła w celu zachowania elementów i unikalnych właściwości wody. Bardzo wysokie pH 9,4 czyni ją wyjątkową ponieważ jej wysoka zasadowość jest naturalna. Dzięki tym unikalnym właściwościom wspaniale wpływa na cały organizm i pomaga przywrócić mu właściwą zasadowość. Dlaczego to takie ważne? Zakwaszony organizm sprzyja rozwojowi bakterii i wirusów co jest główną przyczyną stanów zapalnych i chorób w naszym organizmie. Spożywanie wody o wysokim pH i prawidłowa dieta pomagają nie dopuścić do zakwaszenia organizmu.

Skład wody Aquavia

ANIONY:

  • HCO3- 158 - wodorowęglanowy
  • NO3- < 1 - azotanowy
  • NO2- < 0,05 azotynowy

KATIONY:

  • Na+ 65,7 - sodowy
  • K+ 0,32 - potasowy
  • Ca2+ 2,8 wapniowy

    Ogólna mineralizacja wody 77 mg/L

W naszej ofercie:

Pojemność 1,5l i 1,0l (butelki PET) pakowane po 6 szt.


Podobne w kategorii

ID'EAU

ID’EAU to wyjątkowa woda mineralna dla wymagających. Pochodzi z samo wypływowego źródła w miejscowości Borucin regionu ekologicznie czystego Niziny Śląskiej. Swoje złoże ma na głębokości 60m, czyli...
06.06.2022
Poprzedni artykuł Następny artykuł
« wstecz w górę