Aktualności

Woda źródlana Symfonia

Woda źródlana Symfonia

Woda źródlana Symfonia to krystalicznie czysta woda o neutralnym smaku. Dzięki swojej delikatności i składzie może być spożywana bez ograniczeń. Nie posiadając smaku i zapachu może być bazą do przygotowywania różnych napojów i posiłków. Bezpieczna dla dzieci i każdej innej grupy wiekowej. Oferowana jest na rynku w dwóch wersjach: gazowana i niegazowana.

07.07.2022
1 minutę czytania
Woda źródlana Symfonia

W dobie wysokiej świadomości klientów dotyczących zdrowia i ekologii, niezwykle ważne jest jakość opakowań. Woda źródlana Symfonia oferowana jest w ekologicznych i najbardziej  z bezpiecznych opakowań szklanych. Dodatkowym atutem jest możliwość zwrotu butelek co jest oszczędnością i dołożeniem „cegiełki” do dbania o naszą planetę.

Dla podtrzymania wysokiej sprawności fizycznej i umysłowej niezbędne jest wypijanie min. 2.5-3 litrów wody. Zaletą wody źródlanej jest fakt, że nie można jej „przedawkować”. W odróżnieniu od np. wód mineralnych leczniczych wody źródlane są one alternatywą dla wody codziennego użytku które można z powodzeniem stosować w celach kulinarnych. Szczególnie latem i przy wysiłku fizycznym należy na bieżąco uzupełniać poziom wody w organizmie. To pomoże zachować sprawność i długo cieszyć się zdrowiem.

W naszej ofercie:

Woda mineralna w butelkach szklanych zwrotnych:

Gazowana i niegazowana, pojemność 0,3l (pakowana po 14 szt.)


Podobne w kategorii

ID'EAU

ID’EAU to wyjątkowa woda mineralna dla wymagających. Pochodzi z samo wypływowego źródła w miejscowości Borucin regionu ekologicznie czystego Niziny Śląskiej. Swoje złoże ma na głębokości 60m, czyli...
06.06.2022
Poprzedni artykuł Następny artykuł
« wstecz w górę