Aktualności

ID'EAU

ID'EAU

ID’EAU to wyjątkowa woda mineralna dla wymagających. Pochodzi z samo wypływowego źródła w miejscowości Borucin regionu ekologicznie czystego Niziny Śląskiej. Swoje złoże ma na głębokości 60m, czyli poniżej warstw filtracyjnych co czyni ją wodą krystalicznie czystą. Posiada idealną zawartość rozpuszczonego tlenu 13 ÷ 15 mg/l. Mineralizacja wynosi ok. 420 mg/l co sprawia że z powodzeniem mogą pić ją nawet niemowlęta a na jej bazie mogą być również przygotowywane posiłki. Dodatkowym atutem jest odpowiednie dla naszego organizmu alkaliczne pH wynoszące 7,7 – 8,0.

06.06.2022
1 minutę czytania
ID'EAU

Struktura cząsteczkowa ID’EAU wpływa korzystanie na jej rozpuszczanie, a jej doskonale dobrane związki chemiczne zawierające do 2 razy większej ilości tlenu niż w innych wodach dostępnych na rynku – sprawiają że wyjątkowo dobrze wpływa na metabolizm człowieka. Odpowiednie natlenienie sprzyja szybkiej regeneracji dlatego woda ID’EAU jest szczególnie polecana w trakcie aktywności fizycznej i umysłowej.

Bardzo istotnym atutem wody ID’EAU jest opakowanie nie zawierające bisfenolu. W dobie wysokiej świadomości konsumentów dotyczącej zdrowia a także dbałości o środowisko – opakowanie jest równie ważne jak sama woda.

Warto również wspomnieć że woda ID’EAU została w 2021 roku laureatem  złotego medalu w kategorii „Woda w dobrej formie” za produkt „ID’EAU NATURALNA WODA MINETALNA” podczas Polskiego Kongresy Napojowego w Lublinie.SKŁAD:

Magnez Mg……………

11,6

Wapń…………………..

87,3

Sód……………………..

11,7

Potas……………………

2,42

Wodorowęglany…….

236

Chlorki………………….

10

Siarczany………………

60,8

Fluorki………………….

0,2

Suma składników mineralnych………

420

 

W naszej ofercie:

Pojemność 0,65l (pakowana w 6 szt.) oraz 1,00 l (pakowana po 15 szt.). Butelki PET


Podobne w kategorii

EVIAN

Francuska woda mineralna EVIAN została doceniona pod kątem właściwości zdrowotnych już w 1878 roku przez Francuską Akademię Medyczną. Do dziś jest rekomendowana jako woda dla osób z poważnymi...
23.05.2022

Woda JAN

Polska słynie z niezwykłych wód leczniczych które ma szczęście posiadać na swoich terenach. Jedną z nich jest JAN hipoosmotyczna szczawa wodorowęglanowo - wapniowa z zawartością chlorków.
11.07.2022

Woda JAVA

Woda JAVA alkaliczna to woda o unikatowym pH wynoszącym 9,2. Jej źródło znajduje się w jednym z najczystszych zakątków Polski – w niewielkiej miejscowości Humniska na Pogórzu Dynowskim. JAVA woda...
25.07.2022

Nałęczowianka

Uzdrowisko Nałęczów znajduje się na terenie Wyżyny Lubelskiej. To w tym pięknym miejscu wydobywana jest naturalna woda mineralna Nałęczowianka. Zanim jednak trafi na nasze stoły nasyca się minerałami...
09.08.2022
Następny artykuł
« wstecz w górę